Karijera

posao ponuda

Karijera u Vorwerk Autotec/Drivetec

S ciljem pojačanja našeg Vorwerk Autotec Serbia d.o.o. tima u Čačku, u potrazi smo za novim kolegama u sektoru proizvodnje. Ukoliko želite da budete u kontaktu sa premijum proizvođačima u auto industriji, a vredni ste, motivisani i želite da učite, onda je ovo je posao za vas! Ako Vam zvuči interesantno, prijavite se već danas i postanite deo Vorwerk Autotec Serbia tima!

Tehničar brizganja plastike / gume (m/ž)

Šta biste radili i koja bi bila Vaša zaduženja:

  • Montaža alata u mašine za brizganje plastike /gume;
  • Podešavanje svih parametara mašine, uključujući i podešavanje perifernih uređaja;
  • Upravljanje mašinama za brizganje;
  • Dijagnostika kvarova na instalacijama i sklopovima mašina i opreme;
  • Inspekcija prvog uzorka po planu testiranja i odobravanje proizvodnje;
  • Definisanje i optimizacija parametara procesa;

Šta biste Vi trebali da posedujete:

  • Minimum tri godine radnog iskustva na mašinama za brizganje plastike / gume;
  • Visok nivo odgovornosti;
  • Obrazovanje tehničkog usmerenja;
  • Odlične komunikacione i organizacione sposobnosti;
  • Preciznost i odgovornost u radu;
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika;
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Samostalnost u rešavanju problema;

Šta Vam mi pružamo:

  • Prijatno radno okruženje sa najnovijom opremom i modernim mašinama;
  • Sjajnu radnu atmosferu i mogućnost napredovanja;
  • Priliku za profesionalni i lični razvoj kroz kvalitetnu obuku i edukaciju;
  • Balans između privatnog i poslovnog života;

ZAINTERESOVANI STE?

Očekujemo prijem Vaše poslovne biografije (CV) sa navedenim očekivanjima zarade i najranijim mogućim datumom početka stupanja u radni odnos. Svoju biografiju (CV) pošaljite elektronskom poštom na e-adresu: karriere@vorwerk-automotive.rs

Online prijava

Maximum filesize: 10MB | Permitted file formats: PDF, DOC

Želim da kontaktiram VORWERK & SOHN GmbH & Co. KG i saglasan/na sam da se moji podaci koriste za obradu mog zahteva i za uspostavljanje kontakta u neophodnom periodu. Razumem da se dodatne informacije o temi zaštite podataka nalaze u izjavi o zaštiti podataka (kliknuti ovde) i slažem se sa tamo navedenim konstatacijama.

Razumem da ovu saglasnost mogu da opozovem u svakom trenutku i da moj opoziv proizvodi pravno dejstvo samo za budućnost, posle opoziva.