Karijera

posao ponuda

Karijera u Vorwerk Autotec/Drivetec

S ciljem pojačanja našeg Vorwerk Autotec tima u Čačku, u potrazi smo za novim kolegama u sektoru proizvodnje. Vredni ste, motivisani, odgovorni, imate inicijativu, volite da radite u timu, učite i da se profesionalno razvijate? Onda je ovo je posao za vas! Ako Vam zvuči interesantno, prijavite se već danas i  postanite deo Vorwerk tima!

Operater u proizvodnji (m/ž)

Šta biste radili i koja bi bila Vaša zaduženja:

  • Obavljanje poslova na mašinama za brizganje, na osnovu naloga neposrednog rukovodioca, tehničkog uputstva/crteža;
  • Rukovanje materijalom, sredstvima za rad i snabdevanje mašina;
  • Pravilno rukovanje mašinama, uz poštovanje operativnih procedura;
  • Poštovanje svih bezbednosnih mera u proizvodnji;
  • Konstantna provera pravilnog rada mašina i obaveštavanje rukovodioca u slučaju bilo kakvog problema;
  • Odgovornost za proizvodnju delova najvišeg kvaliteta;
  • Vizuelna provera kvaliteta delova;
  • Davanje predloga za unapređenje procesa, eliminaciju škarta, bezbednosti radnog mesta i sl;
  • Drugi poslovi i zadaci po nalogu Poslodavca;

Šta biste Vi trebali da posedujete:

  • Svest o kvalitetu proizvoda, fleksibilnost i spremnost za timski rad
  • Spremnost za rad u smenama
  • Poželjno prethodno radno iskustvo u proizvodnji, na poslovima upravljanja mašinama
  • Visok nivo odgovornosti

Šta Vam mi pružamo:

  • Prijatno radno okruženje sa najnovijom opremom i modernim mašinskim parkom
  • Sjajnu radnu atmosferu i mogućnost napredovanja
  • Priliku za profesionalni i lični razvoj kroz kvalitetnu obuku i edukaciju
  • Balans između privatnog i poslovnog života

ZAINTERESOVANI STE?

Očekujemo prijem Vaše poslovne biografije (CV) sa navedenim očekivanjima zarade i najranijim mogućim datumom početka stupanja u radni odnos. Svoju biografiju (CV) pošaljite elektronskom poštom na e-adresu: karriere@vorwerk-automotive.rs

Online prijava

Maximum filesize: 10MB | Permitted file formats: PDF, DOC

Želim da kontaktiram VORWERK & SOHN GmbH & Co. KG i saglasan/na sam da se moji podaci koriste za obradu mog zahteva i za uspostavljanje kontakta u neophodnom periodu. Razumem da se dodatne informacije o temi zaštite podataka nalaze u izjavi o zaštiti podataka (kliknuti ovde) i slažem se sa tamo navedenim konstatacijama.

Razumem da ovu saglasnost mogu da opozovem u svakom trenutku i da moj opoziv proizvodi pravno dejstvo samo za budućnost, posle opoziva.