Karijera

posao ponuda

Karijera u Vorwerk Autotec/Drivetec

S ciljem pojačanja našeg Vorwerk Autotec tima u Čačku, u potrazi smo za novim kolegama u sektoru proizvodnje. Vredni ste, motivisani, odgovorni, imate inicijativu, volite da radite u timu, učite i da se profesionalno razvijate? Onda je ovo je posao za vas! Ako Vam zvuči interesantno, prijavite se već danas i  postanite deo Vorwerk tima!

Tim lider u proizvodnji (m/ž)

Šta biste radili i koja bi bila Vaša zaduženja:

  • Planiranje prisutnosti i organizacija rada operatera u proizvodnji;
  • Preuzimanje smene i predavanje smene vođi tima sledeće smene;
  • Odgovornost za proizvodnju delova zahtevanog kvaliteta i količine;
  • Podešavanje parametara mašina i provera prvih uzoraka;
  • Kontrolisanje procesa rada i izveštavanje u slučaju problema;
  • Rad na mašinama, u slučaju odsustva operatera;
  • Vizuelna provera kvaliteta delova;
  • Briga o obučenosti i motivisanju operatera;
  • Planiranje odsustva i kontrola poštovanja mera bezbednosti na radnom mestu;
  • Postavljanje alata u mašine za brizganje i vulkanizaciju;
  • Rukovanje opremom za rad i sredstvima unutrašnjeg transporta;
  • Unapređenje procesa, eliminacija škarta, bezbednije radno mesto i sl;
  • Održavanje čistog i urednog radnog mesta;

Šta biste Vi trebali da posedujete:

  • Izražene organizacione sposobnosti, razmišljanje u najboljem interesu kompanije i tima
  • Spremnost za rad u smenama
  • Odličnu sposobnost komunikacije
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Visok nivo odgovornosti

Šta Vam mi pružamo:

  • Prijatno radno okruženje sa najnovijom opremom i modernim mašinskim parkom
  • Sjajnu radnu atmosferu i mogućnost napredovanja
  • Priliku za profesionalni i lični razvoj kroz kvalitetnu obuku i edukaciju
  • Balans između privatnog i poslovnog života

ZAINTERESOVANI STE?

Očekujemo prijem Vaše poslovne biografije (CV) sa navedenim očekivanjima zarade i najranijim mogućim datumom početka stupanja u radni odnos. Svoju biografiju (CV) pošaljite elektronskom poštom na e-adresu: karriere@vorwerk-automotive.rs

Online prijava

Maximum filesize: 10MB | Permitted file formats: PDF, DOC

Želim da kontaktiram VORWERK & SOHN GmbH & Co. KG i saglasan/na sam da se moji podaci koriste za obradu mog zahteva i za uspostavljanje kontakta u neophodnom periodu. Razumem da se dodatne informacije o temi zaštite podataka nalaze u izjavi o zaštiti podataka (kliknuti ovde) i slažem se sa tamo navedenim konstatacijama.

Razumem da ovu saglasnost mogu da opozovem u svakom trenutku i da moj opoziv proizvodi pravno dejstvo samo za budućnost, posle opoziva.