Karijera

posao ponuda

Karijera u Vorwerk Autotec/Drivetec

S ciljem pojačanja našeg Vorwerk tima u Čačku, u potrazi smo za novim kolegama u sektoru održavanja. Ukoliko želite da budete u kontaktu sa premijum proizvođačima u auto industriji, a vredni ste, motivisani i želite da učite, onda je ovo je posao za vas! Ako Vam zvuči interesantno, prijavite se već danas i postanite deo Vorwerk tima!

Mehatroničar (m/ž)

Šta biste radili i koja bi bila Vaša zaduženja:

  • Rešavanje tehničkih problema u vezi sa mašinama i povezanom opremom prevashodno na sledećem:
    • Električne instalacije niskog napona, relejna i kontaktorska tehnika,
    • Senzori, aktuatori, robotika;
  • Samostalno održavanje i otklanjanje kvarova na mašinama, poštujući preporuke proizvođača i odgovarajuće šeme;
  • Dijagnostika kvarova na instalacijama i sklopovima mašina i opreme;
  • Pružanje podrške timu proizvodnje prilikom instaliranja i pokretanja mašina i opreme;
  • Permanentno obavljanje poslova preventivnog održavanja;
  • Rukovanje opremom za održavanje i sredstvima unutrašnjeg transporta;
  • Unapređenje procesa održavanja, održavanje bezbednog i urednog radnog mesta.

Šta biste Vi trebali da posedujete:

  • Minimum IV stepen stručne spreme tehničkog ili mašinskog usmerenja (tehničar mehatronike, tehničar robotike, tehničar automatike i sl.);
  • Spremnost za rad u smenama;
  • Poznavanje procesa dijagnostike i otklanjanja kvarova na mašinama;
  • Poznavanje instalacija niskog napona, upravljačkih šema, relejne i kontaktorske tehnike;
  • Poznavanje rada senzora i aktuatora, elektro pneumatskih i elektro hidrauličnih šema;
  • Osnove robotike i automatike (PLC, termoregulatori, frekventni pretvarači, servo pretvarači…);
  • Osnove mašinstva (komponenete, čitanje crteža, tolerancije…);
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
  • Visok nivo odgovornosti;
  • Poželjno je poznavanje nekog od softvera za 3d modelovanje (AutoCAD, SolidWorks…).

Šta Vam mi pružamo:

  • Prijatno radno okruženje sa najnovijom opremom i modernim mašinskim parkom
  • Sjajnu radnu atmosferu i mogućnost napredovanja
  • Priliku za profesionalni i lični razvoj kroz kvalitetnu obuku i edukaciju
  • Balans između privatnog i poslovnog života

ZAINTERESOVANI STE?

Očekujemo prijem Vaše poslovne biografije (CV) sa navedenim očekivanjima zarade i najranijim mogućim datumom početka stupanja u radni odnos. Svoju biografiju (CV) pošaljite elektronskom poštom na e-adresu: karriere@vorwerk-automotive.rs

Online prijava

Maximum filesize: 10MB | Permitted file formats: PDF, DOC

Želim da kontaktiram VORWERK & SOHN GmbH & Co. KG i saglasan/na sam da se moji podaci koriste za obradu mog zahteva i za uspostavljanje kontakta u neophodnom periodu. Razumem da se dodatne informacije o temi zaštite podataka nalaze u izjavi o zaštiti podataka (kliknuti ovde) i slažem se sa tamo navedenim konstatacijama.

Razumem da ovu saglasnost mogu da opozovem u svakom trenutku i da moj opoziv proizvodi pravno dejstvo samo za budućnost, posle opoziva.